Hyundai Česká Republika

Hyundai Promise

Hyundai Promise

Hyundai Promise je značkový profesionální program pro výkup a prodej zánovních vozidel se zárukou. Je centrálně podporovaný přímo z Hyundai a jako program pro prodej ojetých vozů je Hyundai Promise prioritně zaměřen na zákazníka. Nabízí širokou škálu výhod pro všechny řidiče, kteří uvažují o zakoupení ojetého vozu (automobil do 4 let od roku výroby, minimálně roční záruku a prověřený technický stav). Program Hyundai Promise se zaměřuje na relativně nové vozy a tím garantuje jejich optimální stav.

Vozy Hyundai z programu Hyundai Promise jsou mladší 4 let.
Tyto vozy mají záruku minimálně 1 rok.
Na tyto vozy je poskytován program Permanentní mobility 1 rok.

Hyundai Promise CLUB

  • vozy Hyundai z programu Hyundai Promise Premium jsou mladší 2 let a a mají najeto do 45 000 km
  • tyto vozy mají záruku minimálně 3 roky
  • na tyto vozy je poskytován program Permanentní mobility po dobu 3 let

Celoevropská záruka 12 měsíců

Všechna vozidla Hyundai Promise mají minimálně jednoletou záruku a asistenční službu platnou pro všechny evropské země v rámci sítě Hyundai.

Hyundai Pojištění

Majitelům ojetých vozů nabízí Program Hyundai Promise jedinečné pojištění, které plně odpovídá pojištění při pořízení nového vozidla.

Financování

Naši partneři z oblasti financování vozů nabízejí svým zákazníkům nejlepší podmínky pro různé typy financování přizpůsobené jejich individuálním potřebám.

Nepřetržitá asistenční služba

Hyundai assistance zabezpečuje uživateli vozidla značky Hyundai zvýhodněné poskytování asistenčních služeb v případě nepojízdnosti vozidla. V případě jakýchkoli problémů je pro zákazníky programu Hyundai Promise připraven tým techniků 24 hodin denně.

Technický stav vozidla

Přestože jsou všechny vozy relativně nové a neujely mnoho kilometrů, program Hyundai Promise zaručuje, že vozidlo bylo podrobeno důkladné technické kontrole specializovaným technikem značky čítající 100 bodů.

Program permanentní mobility

S Programem permanentní mobility (PPM) zůstanete neustále mobilní. Tento unikátní program značky Hyundai je dalším důkazem toho, že pro své řidiče děláme mnohem více, než ostatní automobilky.
Všem svým zákazníkům se snažíme zajistit 100% servis a to právě v případě, že se jejich vozidlo ocitlo v opravě. V této situaci majitel vozu může ihned využít náhradní vozidlo a pokračovat dále v běžném životě, jakoby se nic nestalo.
V případě záruční opravy je automaticky náhradní vozidlo zdarma. V případě jiného typu opravy vozidla je nabídnuto náhradní vozidlo za absolutně bezkonkurenční ceny.

© Hyundai Motor Czech s.r.o, webdesign and programming Teas spol. s r.o. Zlín